הדרך הבטוחה למשכנתא נוחה

יועץ משכנתא באזור המרכז

Home » בלוג » יועץ משכנתא באזור המרכז
יועץ משכנתא באזור המרכז

כבר שנים שאתם מתגוררים בדירה שכורה, אך כעת- כשהמשפחה מתרחבת והדירה הקטנה כבר לא מספיקה עבורכם הגיע הזמן לשקול את האפשרות למעבר אל דירה פרטית שתהיה בבעלותכם. משום שקניית דירה היא איננה עניין של מה בכך, הרי מעורבים בנושא זה סכומי כסף גדולים, מומלץ להיעזר לשם כך בייעוץ של יועץ משכנתא באזור המרכז שהוא מקצועי ומנוסה בתחומו.

מהי משכנתא וכיצד היא יכולה לעזור לכם?

נוסף על אפשרות למעבר אל דירה גדולה ומרווחת יותר עבור כל בני המשפחה, רכישת דירה פרטית מהווה בעלות על נכס נדל"ן הנחשב לנכס כספי רב ערך. לכן, בין אם החלטתם לרכוש דירה לצורך מגורים או רק עבור השקעה כספית מניבה, עליכם לקבל לשם כך סיוע במימון הדירה הניתן מבנק משכנתאות. 

משכנתא היא הלוואה כספית הניתנת לרוכשים לצרכי דיור, ובאמצעותה ניתן לקבל תזרים מזומנים נזיל בכדי לשלם את ערך הדירה במועד הרכישה. לאחר הרכישה הלווים צריכים לשלם את החזרי המשכנתא, זאת על פי מסלול משכנתא ייעודיים שנבחרו על ידם וקובעים את גובה ההחזר, שיעור הריבית, המועד החודשי בו נקבעו התשלומים ותנאים נוספים עליהם הלווים התחייבו מראש.

בכדי לקבל בטוחה וודאית לקבלת מלוא תשלום ההלוואה, בנק המשכנתאות המעניק את המימון הכספי ממשכן את הנכס הנרכש לטובתו עד לפירעון החזר ההלוואה עי ידי הלווים.   

מדוע כדאי להיעזר ביועץ משכנתא באזור המרכז?

כיוון שתנאי מימון המשכנתא משתנים על פי החלטת בנק המשכנתאות, מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתא באזור המרכז לצורך לקיחת המשכנתא. תפקידו של יועץ המשכנתא היא לנתח את צרכיו ויכולותיו של כל לווה המעוניין לרכוש דירה, וכך בהתאם למצוא עבורו את מסלולי המשכנתא הכדאיים והמשתלמים ביותר עבורו.

יש לזכור כי תשלומי החזרי המשכנתא נפרשים על פני עשרות שנים, ולכן חישוב גובה התשלום ובחירת מסלולים מתאימים ייקבעו על פי תחזית עתידית ולא רק בזמן הנוכחי. משום כך, יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה יידע כיצד לבנות תמהיל מותאם אישית ליכולותיהם הפיננסיות של הלווים, ועל פי תמהיל זה להמליץ על בחירת מסלולי משכנתא בריביות והחזרים המשתלמים ביותר שבהם הלווים יוכלו לעמוד.

מה ההבדל בין יועץ משכנתא פרטי ליועץ משכנתא מטעם הבנק?

נוסף על מתן משכנתא לרכישת דירה, בנק המשכנתאות מעמיד לרשות הלווים יועצי משכנתאות מקצועיים שיסייעו להם בתהליך. על אף זאת, כדאי לדעת כי קיימים הבדלים מהותיים בין יועץ היושב בבנק לבין יועץ פרטי המחזיק חברה ליעוץ משכנתאות בבעלותו. ההבדל המהותי בין יועצים אלו נוגע לאובייקטיביות של כל אחד מהם, כיוון שיועץ משכנתא בנקאי מעוניין למלא אחר האינטרסים של הבנק בו הוא עובד – ולכן הייעוץ הניתן ללווים לא יהיה על פי צרכיהם האישיים, אלא על פי צרכיו הכלכליים של הבנק.

משום כך, יועץ משכנתא פרטי באזור המרכז הוא יועץ אובייקטיבי שאיננו פועל אחר אינטרסים כלכליים, אלא אך ורק עבור האינטרסים האישיים והכלכליים של הלווים העומדים מולו.

תגובות סגורות.