הדרך הבטוחה למשכנתא נוחה

יועץ משכנתא באזור המרכז

Home » בלוג » יועץ משכנתא באזור המרכז
יועץ משכנתא באזור המרכז

המשפחה מתרחבת בשעה טובה ואתם שוקלים כעת מעבר אל דירה גדולה יותר, כך שלכל בני המשפחה יהיה מקום לבלות בבית יחד וליהנות מחללים גדולים ומרווחים יותר. כיוון שמחירי השכירות רק ממשיכים לעלות משנה לשנה, אתם רוצים כבר לעבור לגור בדירה פרטית משלכם מבלי להיות תלויים במגורי בשכירות.

למרות שכבר יש בידיכם סכום כסף מכובד המהווה את ההון העצמי הראשוני לקבלת משכנתא מהבנק, אתם לא בטוחים האם זה יהיה המהלך הנכון כרגע עבורכם, וכיצד בכלל ניתן לבחור מסלול משכנתא מתאים. במקום לבזבז עוד שנה על מגורים בשכירות, נסו לקבל ייעוץ מקצועי מיועץ משכנתא באזור המרכז.  

מהי משכנתא ולמה צריך לקבל ייעוץ לשם כך?

משכנתא היא למעשה הלוואה המיועדת לרוב לצורך רכישת נכס למגורים עבור הלווים. מכיוון שמדובר  על סכום הלוואה משמעותי, הגוף המלווה את סכום הכסף רוצה להיות בטוח שהלווים יעמדו בהחזרים החודשיים הכרוכים בכך, ולכן הנכס הנרכש מהווה את הבטוחה לכך. החזרי המשכנתא נפרסים לרוב על פני 20 שנה, כך שהלווים יוכלו לעמוד בכל חודש בסכום ההחזר החודשי מבלי להיקלע לקשיים כלכליים בשל כך.

הסכומים הגבוהים, השעבוד של הדירה וגובה ההחזרים הינם תנאי מהותיים העשויים להשפיע על הלווים, בייחוד כיוון שמדובר על הלוואה לטווח ארוך ולא ניתן לדעת מה צופן העתיד. לכן כדי לבחור את מסלול המשכנתא המתאים ביותר ללווים מכל הבחינות, חשוב לקבל לשם כך ייעוץ מקצועי מיועץ משכנתא מנוסה.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ מיועץ משכנתא פרטי?

ניתן כמובן לקבל ייעוץ משכנתא מיועץ העובד בבנק משכנתאות, אך ההמלצה היא לפנות אל יועץ משכנתא באזור המרכז המעניק ייעוץ פרטי לכל לווה. היתרון בכך הוא באובייקטיביות של הליך הייעוץ שאותו יועץ ייתן, כיוון שיועץ משכנתא מטעם הבנק מעוניין למלא אחר האינטרסים של אותו גוף פיננסי, שאלו בדרך כלל הצעת מסלולים בריביות גבוהות וכך רווח גדול יותר לבנק. 

לעומת זאת יועץ משכנתא פרטי יעמיד לנגד עיניו רק את האינטרסים האישיים של הלווה, ובכך יתאים עבורו את מסלול המשכנתא המשתלם והכדאי ביותר עבורו.

כיצד למצוא יועץ משכנתא באזור המרכז שהוא מקצועי?

על מנת שתוכלו למצוא יועץ משכנתא איכותי, מקצועי ומנוסה בתחומו מומלץ לבחור איש מקצוע בעל וותק רב בתחום המשכנתאות. יועץ כזה הינו לרוב יועץ משכנתאות שעבד בעברו בבנקים וגופים פיננסים שונים, ולאחר צבירת ניסיון וידע החליט לפתוח משרד פרטי ולהעניק ייעוץ מותאם אישית וחף מאינטרסים. נוסף לניסיון שיועץ המשכנתא צבר במהלך הזמן, הוא מחזיק בקשרים מקצועיים עם קולגות בתחום העובדים בבנקים השונים – דבר המקנה יתרון משמעותי בהשגת מסלולים משתלמים ללווים הנעזרים בשירותיו, השגת ריביות נמוכות ובניית תמהיל משכנתא מקצועי הכולל תחזיות פיננסיות עתידיות על פי תשקיף ההוצאות וההכנסות של כל לווה. 

 

תגובות סגורות.