הדרך הבטוחה למשכנתא נוחה

איך נבחר חברה לייעוץ משכנתא ולא נתחרט אחר כך

Home » בלוג » איך נבחר חברה לייעוץ משכנתא ולא נתחרט אחר כך
איך נבחר חברה לייעוץ משכנתא ולא נתחרט אחר כך

כאשר קיים צורך בביצוע רכישה מהותית וחשובה בחיים כמו קניית בית, יש להחזיק בסכום כספי ייעודי לשם כך. כיוון שמדובר על רכישת נכס, זוהי השקעה גדולה המצריכה סיוע מתאים מצד גוף פיננסי מוכר. כדי להעניק את אפשרות רכישת נכס למגורים או השקעה, ניתן לקחת הלוואה כספית מהבנק המוכרת בשם משכנתא.

על מנת שהגוף המלווה יקבל בטוחה כדאית למתן ההלוואה לרכישה, הוא ממשכן לטובתו את רישום הנכס עד לקבלת מלוא ההחזר הכספי מצד הלווים. כיוון שמדובר על סכומי כסף גבוהים, וכמובן עניין פיננסי משמעותי העשוי להשפיע על מהלך החיים של הלווים – מומלץ לבצע את תהליך לקיחת המשכנתא בליווי של חברה לייעוץ משכנתא מנוסה בתחום.

כיצד לבחור חברה לייעוץ משכנתא מקצועית?

רוב הסיכויים כי המשכנתא תהיה ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו במהלך חיים, והיא זו שתלווה אתכם במהלך עשרות שנים עד לפירעון מלא של ההלוואה שניתנה. כדי שתוכלו לרכוש את הבית שתמיד חלמתם עליו בצורה מושכלת ונכונה, כדאי שתפנו אל חברת ייעוץ משכנתאות מקצועית ומנוסה. הנה כמה טיפים לבחירת חברה כזו:

  • פגישת ייעוץ ראשונית – קבעו פגישת ייעוץ והיכרות עם החברה, במהלכה בחנו את אנשי המקצוע העומדים מולכם, את היתרונות שהם יוכלו להעניק לכם בתהליך המורכב וכמובן את איכות היחס ורמת השירות שתקבלו. כדי שתהליך לקיחת המשכנתא יתאים לכם כמו שצריך, על יועצי המשכנתא להכיר אתכם באופן אישי, את יכולתכם הכלכליות וכן את רצונכם העתידי.
  • רזומה מקצועי – חברה לייעוץ משכנתא מקצועית היא כזו המאוישת באנשי מקצוע מנוסים בתחום המשכנתאות, שמאחוריהם נמצא רזומה עשיר הכולל ניסיון וצבירת וותק בעולם הפיננסי.
  • בניית תמהיל מותאם אישית – בשונה מהלוואה רגילה, משכנתא נפרשת על גבי מספר שנים וכך בהתאם קיימים מסלולים משתנים של הלוואות. כדי לבחור את המסלולים הטובים ביותר לכם, על יועץ המשכנתא לבנות עבורכם תמהיל אפקטיבי המותאם ליכולתכם הפיננסיות, תוך הורדת שיעורי הריבית ככל הניתן.
  • חוות דעת והמלצות – כמו כל תחום אחר, גם בנושא של חברת ייעוץ משכנתא מומלץ להיעזר בהמלצות וחוות דעת של אנשים אחרים. כדי להיות בטוחים שבחרתם נכון, קראו המלצות שונות ברחבי הרשת על החברה שמצאתם תוך התמקדות בחוות דעת עדכניות מהתקופה האחרונה.

למה דווקא חברה לייעוץ משכנתא ולא יועץ בנקאי?

נכון לומר כי בכל בנק משכנתאות יושבים יועצים מקצועיים המוסמכים להעניק ייעוץ משכנתא, אך חשוב לדעת כי יועצים מטעם הבנק כפופים למוסד בו הם עובדים – וכך עליהם לשרת את האינטרסים האישיים של הבנק המעוניין להשיג ריביות גבוהות, וכך בהתאם לקבל עמלות בגין הייעוץ אותו נתנו.

לעומת זאת, ייעוץ משכנתא מטעם חברה פרטית מתבצע באופן אובייקטיבי ושקוף לחלוטין, תוך שמירה מלאה על האינטרסים הכלכליים של הלקוח העומד מול היועץ.

תגובות סגורות.