הדרך הבטוחה למשכנתא נוחה

יועץ משכנתא בשרון

Home » בלוג » יועץ משכנתא בשרון
יועץ משכנתא בשרון

לאחר שנים של עבודה קשה וחישוב מתמיד של ההוצאות, הגעתם סוף סוף לסכום כספי משמעותי שיאפשר לכם לעשות את הצעד הראשון לקניית דירה פרטית משלכם. אין ספק כי מדובר בעניין משמעותי וגדול בחייכם, אך כדאי שתדעו כי זהו צעד ראשוני מתוך כמה שלבים נוספים שעליכם לעבור עד לביצוע הרכישה בפועל.

כיוון שקניית בית כרוכה בלא מעט כסף, לרוב אותו סכום ראשוני שהצלחתם לחסוך יוכל למלא את אחד מהתנאים הדרושים ללקיחת משכנתא מהבנק. משכנתא הינה הלוואה כספית גבוהה, ומשום כך היא מחייבת את הלווים לשעבד בעבורה נכס כדי להוות בטוחה כדאית לגוף המלווה. נוסף לכך, זוהי הלוואה הנפרשת על פני כמה עשרות שנים כדי לאפשר ללווים זמן מיטבי להחזרתה.

כיצד יועץ משכנתא בשרון יוכל לעזור לכם?

כאמור, משכנתא היא איננה הלוואה רגילה. הלוואה כזו כרוכה בריביות משתנות, מסלולים מגוונים ותחומה בתקופת זמן ארוכה מאוד. כיוון שזוהי אחת ההחלטות הפיננסיות המורכבות והמהותיות ביותר שכל אחד יעשה בחייו, מומלץ לא לעבור זאת לבד ולקבל את הייעוץ והליווי המקצועי של יועץ משכנתא בשרון.

איש מקצוע זה הינו מומחה בתחום ההשקעות והפיננסים, ומכיר באופן מקיף ומקצועי את כל התהליכים, מאפיינים ושלבים הכרוכים בלקיחת משכנתא מהבנק. תפקידו העיקרי הוא ללוות את הלווים מרגע ההחלטה על לקיחת ההלוואה, ועד לקבלת כל הסכום לצורך הרכישה תוך התאמת המסלולים והריביות הטובות להם ביותר באמצעות בניית תמהיל אישי.

מה החשיבות של בניית תמהיל משכנתא?

כאשר יועץ משכנתא מרכיב תמהיל משכנתא ללווים, הוא למעשה בוחר עבורם את מסלולי המשכנתא הכדאיים ביותר עבורם, בהתאם ליכולתם הפיננסית הן בהווה והן בעתיד. בהתאם לכך היועץ טווה תמהיל מותאם אישית, המשלב מגוון מסלולי הלוואות בריביות משתנות המעניק תמונת מצב ברורה ושקופה בנוגע לגובה החזרי ההלוואה לכל תקופת הזמן הרלוונטית.

למה לבחור יועץ פרטי ולא יועץ בנקאי?

כיום ניתן למצוא שפע של יועצי משכנתאות מנוסים בתחום זה, כאשר קיימים הבדלים מהותיים בין יועץ פרטי לבין יועץ בנקאי. יועץ משכנתא פרטי הינו יועץ בעל חברה עצמאית בתחום הפיננסים וההשקעות, ואילו יועץ בנקאי הוא איש מקצוע פיננסי העובד מטעם בנק המשכנתאות אליו הוא שייך.

כיוון שיועץ בנקאי כפוף לאינטרסים האישיים של הבנק, הוא למעשה מעניק ייעוץ בנוגע לבחירת משכנתא בצורה שיווקית שתמקסם את ריווחו האישי, באמצעות קבלת עמלות גבוהות מהבנק בו הוא עובד. לעומת זאת, יועץ משכנתא פרטי איננו כפוף לאף גוף פיננסי, ולכן מטרתו המרכזית היא מילוי האינטרסים האישיים של הלווים שנעזרים בהכשרתו המקצועית בתחום ההשקעות, וכך בהתאם הוא ימצא עבורם את מסלולי ההלוואה המשתלמים ביותר.

כדי למצוא יועץ משכנתא בשרון שהוא מקצועי ואובייקטיבי, מומלץ לחפש אחר איש מקצוע המחזיק ברזומה מרשים בתחום, נוסף על קריאת המלצות מאנשים אחרים שנעזרו בשירותיו ויצאו מרוצים מהטיפול המסור.

תגובות סגורות.