הדרך הבטוחה למשכנתא נוחה

משכנתא מחיר למשתכן

מחפשים מידע בנושא יועץ משכנתא מחיר למשתכן? כל המידע הרלוונטי לגבי ייעוץ משכנתא במחיר למשתכן לפניכם!

מחיר למשתכן היא תכנית יזומה ע"י מדינת ישראל במטרה לתת מענה לזוגות צעירים חסרי דירה לקנות דירה במחירים מועדפים ע"י שיווק יחידות דיור ליזמים על ידי רשות מקרקעי ישראל ואישור השטחים ע"י משרד הבינוי והשיכון.

ההרשמה לפרויקט נעשית באמצעות אתר הרשמה כאשר, ראשית יש להוציא תעודת זכאות ולהירשם באתר תוך 28 ימים שלאחריה נערכת הגרלה ממוחשבת.

התכנית מיועדת לזוגות נשואים או ידועים בציבור, יחידים (רווקים, גרושים ואלמנים) מעל גיל 35, הורה עצמאי (חד-הורי) עם ילד אחד לפחות,נכים בני 21 ומעלה שאין בבעלותם דירה, שלא היו בעלי זכות בדירה או בחלק מדירה ב-6 השנים האחרונות ושאין להם זכויות במגרש למגורים.

אז כמה אחוזי מימון ניתן לקבל במשכנתא במחיר למשתכן? יועץ משכנתא מחיר למשתכן - על ייעוץ משכנתא במחיר למשתכן

כיום בשוק החופשי מי שזו דירה ראשונה עבורו זכאי לקבל עד 75% מימון, כלומר , במידה והדירה עולה מליון ש"ח אזי 750,000 ש"ח,

אך במחיר למשתכן, ניתן לקבל 75% מימון מהמחיר האמיתי ששווה הדירה ולא לפי עלותה.

לדוגמא, אם אותה הדירה שנמכרת במיליון ₪ שווה בפועל 1.2 מיליון ₪ אז מי שרוכש אותה יוכל למשכן את הדירה לפי שווי השוק ולקבל עד 75% מימון** מ-1,200,000 ₪ ולא מ-1,000,000 ₪ כך שהוא יוכל לקבל 900,000 ₪ משכנתא ויצטרך לתת הון עצמי של 100,000 ₪ בלבד. אך אין בטוח שזה תמיד כדאי. במקרה כזה חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתא מחיר למשתכן.

**לא יכול להיווצר מצב של 100% מימון ,הרוכשים יצטרכו להעמיד הון עצמי של 100,000 ₪ לפחות.

***אחוזי המימון נקבעים באופן חריג מהשווי ע"פ שמאות ולא הנמוך מבין חוזה ושמאות כפי שקורה בדירות חדשות. לדוגמא: אם לוקחים 720 אש"ח משכנתא על דירה שעלותה 1 מלש"ח ושוויה 1.2 מלש"ח .,מדובר על 60% מימון ולא 72% מימון.

יועץ משכנתא במחיר למשתכן – האם זה כדאי?

בתקופה האחרונה עולות המון שאלות לגבי מחיר למשתכן, האם כדאי לרכוש דירה דרך מחיר למשתכן  או לקנות בשוק החופשי?! האם כדאי להשתמש בשירותיו של יועץ משכנתא מחיר למשתכן?!

היתרון הבולט הוא המחיר המוזל של הדירות ונוסף על כך הזכאים מקבלים אחוז מימון גבוהה מהרגיל, אך יחד עם זאת לא, ניתן לדעת מתי נקבל את הדירה (יכול לקחת עד 5 שנים) חסרון נוסף הוא שהמחיר הסופי של הדירה לא ידוע מראש (יש תלות במיקום הדירה פרוייקט/קומה/מפרט הדירה שלא ידוע מראש), רצוי ומומלץ להעזר ביועץ משכנתא במחיר למשתכן.

אז אם יש לכם שאלות התקשרו אלינו עכשיו לקבלת ייעוץ משכנתא במחיר למשתכן ופרטים על האפשרויות העומדות בפניכם בקבלת משכנתא מחיר למשתכן.

למידע נוסף בנושא משכנתא מחיר למשתכן באתר מרדיקס – לחצו כאן

איתי מרדיקס יועץ משכנתאות – 052-6007476
משרד -074-7419441

ניתן לבקר גם בעמוד הפייסבוק שלנו
Facebook.com/MardixFinance

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם: